Deelnemers NK Streetfishing 2019

Lijst binnengekomen inschrijfformulieren (bijgewerkt t/m 8-8-2019):

01. Streetfishing team welkoop betuwe (Patrick de Man-Johan Menting)
02. The Regulars (Joshua Jongbloed-Daan Siderius)
03. PZP Hunters (Britt Pannegieter-Rob Pannegieter)
04. Lucky John (Rick Stalenhoef-Timo Oosterveen)
05. Lagerweij Hengelsport Predator Team (Frans Hogeterp-Peter Goosens)
06. TimoBaits (Niko Oosterveen-Jelle Oosterveen)
07. BIEM (Sander Groenenboom-Koen Sipma)
08. Golden Boy's (Lucas Bayens-Ruud Koster)
09. Team bream (Derek Drabbe-Todd Kraneborg)
10. Andre_Jerry (Jerry Verhoeven-Andrevan de Gevel)
11. Team Abu-Berkley (Pieter-Bas Broeckx-Simon Torenbeek)
12. The YUF (Bas Bisschop-Tom Ballering)
13. Zaanse Harry’s (Iwan Carpintero-Jasper Pruyser)
14. Hengelsport Zwolle (Robin Walters-Bernard Hofmeijer)
15. Kunstaasoutlet (René Otten-Freek Schoonderwaldt)
16. Team lagerweij hengelsport (Ron Lagerweij-Gerwin Kuiper)
17. Fishing Guide Marc Krull (Marc Krull-Danny van Breugel)
18. Jelke van Dronkelaar & Hand Bast (Jelke van Dronkelaar-Hans Bast)
19. Just4Fun (Marcel Blomjous-Johan van Loo)
20. Batterylabs/Rozemeijer (Jordy van Loo-Beert Hup)
21. De Toppers (Thomas Nicters-Sijmen van den Berg) 
22. Straatschoffies (Joep Mafait-Dominique Kleijwegt)
23. Streetfishing Team Vlaardingen (Marcel van Oudheusden-Peter Nebbeling) 
24. Team 3 (Jan Scheffers-Daan Klifman)
25. LS Predator Fishing Team (Steef Heij-Leroy van Hooff)
26. Pikestrikers Streetcrew (Mike Karstens-Wesley Miedema)
27. Alkmaarse fishing boys (Thijs Leerlooijer-Moos Krom)
28. Ut Snoekske (Jeffrey Buitenhuis-Rick Pruijssers)
29. Bart&Prins (Bart Bouma-Marten Prins)
30. Vissen brengt geluk (Jan Kas-Jan Hogerwerf)
31. Team Dragon Nederland (Adriaan Pron-Andrzej Czerwinski)
32. Baars boven Baas (Enzo Claassens-Dennis Bijsterveld)
33. Team Chloorbeek (Sjouke Soepboer-Ferry Thuyns)
34. Bremmers (Harald Bremmer-Ruud Bremmer)
35. Dubbel D (Daan Verweel-Dennis Reek)
36. Tony & Erwin (Tonny Grommé-Erwin Jonker)
37. Streetfishing Team Groningen (Kees Ritsema-Erwin Pietersen)
38. Noord-zuid vissers (Michael Huisman-Jimmy Bouw)
39. De Blankers (Jan-Jaap van Heiningen-Steven Blonk)
40. The fishing brothers (Jan van den Hurk-Rodney Jansen)
41. Team Roofvisjes (Stephan Faber-Anne Pruim)
42. Team Bold & The Beautiful (Haakon Nadorp-Aldo Schaap)
43. Het listige vissertje (Alexander Struyk-Ferdi Okoniak)
44. Streetfischingteam Groningen 1,5 (John Beeftink-Ian Bos)
45. De Discipelen (Anne Boersma-Timo ter Voort)
46. Fryslan Boppe (Jesse Wagenaar-Jelle Kromhout)
47. Gelderland (Jeroen Koopman-Chris de Ruijter)
48. Lammert & Ben 050 (Ben Muller-Lammert Nijland)
49. The Catchers (Dennis Nijenhuis-Stan den Hertog)
50. JLpikeBusters NL Seniors (Kenneth Rakiman-Stanley Lijong)

Reserve:
R1. 010 (Simon Blokland-Daniel van der Veer)
R2. Wildenjongens (Ferry van der Wilden-Dominic van der Wilden)
R3. FISH&CO (Thomas Lagerweij-Richard van der Kraan)
R4. 
R5. 


Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons. cookiebeleid.

Divide