Deelnemers ONK Dobber Junioren U15

  1. Jan van Alteren, SV Groningen Drenthe
  2. Jari Schultrup, SV Groningen Drenthe
  3. Stefan Lammerts, SV Groningen Drenthe
  4. Niels de Groot, SV Fryslân
  5. Tygo Moes, SV Fryslân
  6. Storm Koppers, SV Fryslân
  7. Sietse de Vries, SV Fryslân
  8. Dylan Dams, SV Oost-Nederland
  9. Keano Jansen, SV Oost-Nederland
10. Lyndsey Vaandrager, SV Oost-Nederland
11. Demi Jansen, SV Oost-Nederland
12. Charissa Vaandrager, SV Oost-Nederland
13. Jaeda Pijnacker, SV Oost-Nederland
14. Robin de Lange, SV Oost-Nederland
15. Zoë Jansen, SV Oost-Nederland
16. Lars Rijsdijk, SV Oost-Nederland
17. Lars Buth, SV MidWest Nederland
18. Sem Koster, SV MidWest Nederland
19. Bas Brunsting, SV MidWest Nederland
20. Thijs Lankheet, HSF Midden Nederland
21. Sven de Raef, HSF Midden Nederland
22. Ties Dekkers, HSF Midden Nederland
23. Luc Berends, HSF Midden Nederland
24. Stan Dekkers, HSF Midden Nederland
25. Lieke Boersma, HSF Midden Nederland
26. Bas Dams, HSF Midden Nederland
27. Wesley Plasschaert, SV Zuidwest Nederland
28. Anouk van den Brink, SV Zuidwest Nederland
29. Diesel Westerhoff, SV Limburg
30. Arne Plessers, SV Limburg
31. Dre Eijssen, SV Limburg
32. Sonja Dorsers, SV Limburg

Deelnemers ONK Dobber Junioren U20

  1. Robin van de Laar, SV Zuidwest Nederland
  2. Brynn Klootwijk, SV Zuidwest Nederland
  3. Dennis Arkenbout, SV Zuidwest Nederland
  4. Melloney Plasschaert, SV Zuidwest Nederland
  5. Semden Oudsten, SV Groningen Drenthe
  6. Collin Besseling, SV Groningen Drenthe
  7. Jan Enting, SV Groningen Drenthe
  8. Rick Enting, SV Groningen Drenthe
  9. Yannick Besseling, SV Groningen Drenthe
10. Max Martens, SV Groningen Drenthe
11. Erben Beijeman, SV Oost-Nederland
12. Brandon Kanon, SV Oost-Nederland
13. Marc Haarsma, SV Oost-Nederland
14. Kasimier Kars, SV Oost-Nederland
15. Tim Rijsdijk, SV Oost-Nederland
16  Djermo Haen, SV Oost-Nederland
17. Mick Heyermann, HSF Midden Nederland
18. Kevin Bruggink, HSF Midden Nederland
19. Mandy Swart, HSF Midden Nederland
20. Stijn Kersten, HSF Midden Nederland
21. Twan Swart, HSF Midden Nederland
22. Tim Frederiks, HSF Midden Nederland
23. Mathias Ruhe, HSF Midden Nederland
24. Christiaan Dijkstra, SV Fryslân
25. Iwan Praamstra, SV Fryslân
26. Ruben Elsinga, SV Fryslân
27. Susanne Dijkstra, SV Fryslân
28. Tjibbe de Vries, SV Fryslân
29. Jacco Terpstra
30. Daphne Janssen, SV Limburg
31. Bram Theunissen, SV Limburg
32. Max Raes, SV Limburg
33. Siem Dorssers, SV Limburg
34. Daan van Wijlick, SV Limburg
35. Teun Janssen, SV Limburg
36. Dennis Hooyman, SV MidWest Nederland
37. Bas van Schie, SV MidWest Nederland
38. Morris Laan, SV MidWest Nederland
39. Frank Ligthart, SV MidWest Nederland
40. Daan Kouwen, SV MidWest Nederland
41. Jelle Sikking, SV MidWest Nederland


Deelnemers ONK Dobber Junioren U25

  1. Gijs van Slobbe, SV Zuidwest Nederland
  2. Vasco Besseling, SV Groningen Drenthe
  3. Maickel Takens, SV Groningen Drenthe
  4. Lars Enzerink, SV Oost-Nederland
  5. Roy Brinks, SV Oost-Nederland
  6. Berjan Bruggink, SV Oost-Nederland
  7. Bernand van Gent, SV Oost-Nederland
  8. Roy Vaanholt, HSF Midden Nederland
  9. Nick Eestermans, HSF Midden Nederland
10. Adriaan Siesling (de Boer), SV Fryslân
11. Pascal Ruardy, SV Fryslân
12. Dirk Joosten, SV Limburg
13. Thijs Verstegen, SV Limburg
14. Juul Slabbers, SV Limburg
15. Joep Cox, SV Limburg
16. Martijn Muurmans, SV Limburg
17. Jesse Averdijk, SV MidWest Nederland
18. Simon Schouws, SV MidWest Nederland
19. Stefan Hooyman, SV MidWest Nederland


Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons. cookiebeleid.

Divide