Deelnemers Selectiewedstrijden Streetfishing 2022



Selectiewedstrijd locatie: Rotterdam d.d. 9 juli 2022

 Nr.Teamnaam                                       Deelnemer 1                    Deelnemer 2                    
 1.Streetfishing Team VlaardingenMarcel van OudheusdenPeter Nebbeling
 2.Boxtel Jimmy van Boxtel Wil van Boxtel 
 3. PikeKings Wim van Amen Martijn Nuis
 4.HuntingpredatorsMartijn Leus Arantes Labobar 
 5.PikemasterLuresJeroen Wolst Kas Wolst 
 6. De Knollen Patrick Gottmers Justin Gottmers 
 7. De CatfishersZev Bom Kick van Delft 
 8.100% Dutch Fishermen Rutger Meuzelaar Andrew Alan Lawson
 9. Yojji Team Ildar Kulmukhametov Emil Kulmukhametov 
10. SS Couplefishing Selena Booi Simcha Mijnsbergen 
11.Hookset HookersMark Schra Vincent Steine
12. MandMerijn Verkaart Thijs Visser
13. Visteam Ruben/Freek Freek Schouwerwou Ruben de Rijk 
14.Barre GaandersStefan Sanderson Stephen de Waard 


Selectiewedstrijd locatie: Groningen d.d. 11 september 2022

 Nr.Teamnaam                                       Deelnemer 1                    Deelnemer 2                    
 1.RubberroppersEdwen WijnaldaJan Kooistra
 2.Kieuwgreep Rik PoppemaMerijn Hofstra
 3.Ikan Pindang Kuning Wim Fambrene Frank Oosting 
 4.SteenwijkerdiepRobert Piquer Tim Meijer
 5.Team Rex Ivan Landlust Serge de Haan
 6, Kon minder Tijn van der Monde Matthijs van der Monde 


Selectiewedstrijd locatie: Leeuwarden d.d. 18 september 2022

 Nr.Teamnaam                                         Deelnemer 1                    Deelnemer 2                    
 1. HVZ / Lagerweij HengelsportFrans HogeterpGerwin Kuiper
 2.Bubble guppiesKoop Meester Sander Meester
 3.Sportcafe Drachten Freerk Komrij Ferdy Komrij 
 4. Team Stekelbaars Thomas Wending Lennard Ringnalda
 5.Baars boven baars Cor Ludema Jeffrey de Ligt 
 6.Fryske roof fiskers Richard Dreijer Joost Roskamp 
 7.Team ANWBKlasien Altenburg Mark Oost 
 8.De Struners Richard Visser Mark Schrale 
 9.De Baarsmannen Rein-Sipke Baarsma Hoeke Baarsma 
10. Water Snaters Hugo van der Kamp Jeen Postema 
11. SnoekraïneRaymond Knobbe Philip Rudolph 
12. Fryske Hengelaars Duco de Hoop Bart Marën 


Selectiewedstrijd locatie: Nieuwegein d.d. 24 september 2022

 Nr.Teamnaam                                   Deelnemer 1                    Deelnemer 2                    
 1.G-forceWouter NijlandHarco Nijland
 2. PZP HuntersRob Pannegieter Rene Hagen 
 3. PZP Hunters jr.Britt Pannegieter Mayk van Rodijnen
 4.De Bossche Vissers Teun Wagt Wouter van Hoeven 
 5.Jerry-Andre Jerry Verhoeven Andre van de Gevel 
 6. Double BBas van der Hoeven Bram Schippers 
 7.VisgildeMohamed TalhiIvo Dummer
 8.The Pikehunters Pieter Weij Patrick Kosse 
 9. The Pikehunters 1 Teun Zaalmink Bram Zaalmink 
10. Team Bream Derek Drabbe Todd Kranenborg 


Selectiewedstrijd locatie: Haarlem d.d. 25 september 2022

 Nr.Teamnaam                                           Deelnemer 1                    Deelnemer 2                    
 1.De BlankersJan/Jaap van HeiningenSteven Blonk
 2.GappiesRobin Paap Stefan Verduijn
 3. 2Chefs Fishing Lodi Jongstra Christian Poletti 
 4.Dutchfishingbrothers Johnny Koekerits Roy Koekerits 
 5.De ScharrekoppenPatrick Zwemmer Chiel Halderman 
 6. De NewbiesRenee Saft Niels Ootes 
 7. Spro FreestyleBart Elfering Mark Besseling 
 8.KN Fishing Team Kees HeemskerkNiels Groen in 't Woud 
 9.DeTo Tackle - Team van Oorschot Wouter van OorschotGust van Oorschot 
10. Team SnaukelBeersoe Jarno Kroft Shahin Asadi 
11. Team Dubz Dennis van Arenthals Marcel van Arenthals 
12. Patijn Patrick Meester Tijn Nieuwendijk 
13. North Side Jigg JunkiesJeffrey Kalschoven Daud Kalschoven
14.MuggenBart Boon Tymen Arts
15.Team TukArie den Hertog Bob den Hertog 
16. HSV Het Snoekje Calvin Clerc Pablo Nicolaas 
17.Mitchell Zeevisteam Marijn Volk Marco Oreel 
18.Sappie Fabian-Kyle Lemmers Jeroen Verweij 
19. Reservoir Dogs Jeroen VinkJoop Wijnhoff 
20. Team Makreel Raymond Massee Johnny van Leen


Selectiewedstrijd locatie: Zwolle d.d. 22 oktober 2022

 Nr.Teamnaam                                         Deelnemer 1                     Deelnemer 2                    
 1.Vrije VissersAndrew KeijserChristoph Eilers
 2.FishanatorsMax Nijhof Ries Schuurman
 3.De PutjesMelvin Put Ryan Put 
 4. 055vissertjes Daniel Put Boy van Veluwen
 5. De HsseltersBerend JongmanDaan Pit 
 6.www.BaitNation.nl René Otten Freek Schoonderwaldt 
 7. Team EendMika KroeseOwen van Boven 
 8.UL Anglers Patrick Eijk Menno van Leusden 
 9.  SnoeBaSoeba Jeroen Koning Arjan Rensink 
10.Shad Shredders 1 Dennis Schippers Kevin Holtkuile 
11.Monstersnoek Nicky Kleine Staarman Chiel Hasselt 
12. Behindhook anglers Jesco VerheijenBrett Verheijen 
13. Team Urban FishingNoah van der Meulen Youry van de Rijt 
14. Op 't Randje Christiaan Rietjens Richard Lubbers 
15. Vis in de Net Robin Blonk Pascal van de Berg 
16. Team Schele Pos Maurice Kossen Koen Grosheide 
17. Shad Shredders 2 Mitchel Kramer Devi Shakadevo 
18. Lammert & BenLammert NijlandBen Muller 



Deelnemers bijgewerkt t/m 29-06-2022



Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons. cookiebeleid.

Divide