Nationale Teams

Team Holland 2024

Hieronder een overzicht van de vissers die deel uitmaken van Team Holland in 2024

Team Holland Dobbervissen

WK Dobber Senioren 
Stefan Altena
Ramon Ansing
Nick Eestermans
Lucien de Rade
Jurgen Spierings
Reserve: Stefan Hooyman

Bondscoaches:
Jan van Schendel
Stefan Verhoeven

WK Dobber Dames
Susanne Dijkstra
Kira Epping
Anja Groot
Mandy Swart
Floor Verhoeven
Reserve: Fabienne ter Horst
Stage: Daphne Janssen

Bondscoach: Stefan Verhoeven
EK Dobber
Ramon Ansing
Stefan Altena
Nick Eestermans
Anja Groot
Stefan Hooyman
Reserve: Twan Swart

Bondscoaches:
Jan van Schendel
Stefan Verhoeven
Meerlanden Dobber
Danny Flipsen
Nick Koopmeiners
Ramon Pasmans
Juul Slabbers
David Visser

Bondscoaches:
Jan van Schendel
Stefan Verhoeven

Walterland Dobber (ov)
Heren Team
Nick Eestermans
Stefan Hooyman
Lucien de Rade
Jurgen Spierings

Bondscoaches:
Jan van Schendel
Stefan Verhoeven







Walterland Dobber (ov)
Dames Team
Anja Groot
Fabienne ter Horst
Mandy Swart
Floor Verhoeven

Bondscoaches:
Jan van Schendel
Stefan Verhoeven
Nl - Du Heren Team (ov)
Collin Besseling
Niels Evers
Danny Flipsen
Teun Janssen
Dirk Joosten
Nick Koopmeiners
Charlie van Rhee
Juul Slabbers
Roy Vaanholt
Daan van Wijlick

Bondscoaches:
Jan van Schendel
Stefan Verhoeven


Nl - Du Dames Team (ov)
Susanne Dijkstra
Kira Epping
Josanne Goorman
Anja Groot
Fabienne ter Horst
Daphne Janssen
Linsey Plasschaert
Melloney Plasschaert
Kirina Raterink
Mandy Swart
Floor Verhoeven

Bondscoaches
Jan van Schendel
Stefan Verhoeven

WK Dobber Junioren U20
Christiaan Dijkstra
Tommie Gisberts
Stefan Gommans
Bram Theunissen
Jeffrey Valckenborgh

Bondscoaches:
Ron Steijvers
Dieter Friederichs
John Savelkoul
Peter Swart

WK Dobber Junioren U25
Collin Besseling
Nick Eestermans
Teun Janssen
Dirk Joosten
Mandy Swart
Twan Swart

Bondscoaches:
Ron Steijvers
Dieter Friederichs
John Savelkoul
Peter Swart

WK Dobber Clubs/Teams













WK Streetfishing
Johannes Elzinga
Gerben Jorritsma
Tim Kunst
Bart van de Walle

Bondscoach:
Jan-Jaap van Heiningen






Team Holland Feedervissen

WK Feeder 
Ramon Ansing
Danny van den Ende
Martijn Kroes
Jan Willem Plekkenpol
Frank van der Schaft
Reserve: Ben van Ek

Bondscoach: 
Jan van Schendel

WK Feeder Clubs/Teams
Preston Innovation
Interland Feedervissen
Elron van de Broek
Levi van Delft
Tim Frederiks
Michiel Gaasendam
Erwin Koerts
Martijn Koerts
Jan Willem Nijkamp
Edwin Timmer
Jan Bart Uuldersma

Bondscoach: Jan van Schendel
Ass. Coach: Gerrit Ansing


Team Holland Kustvissen

WK Kust Heren

WK Kustvissen Dames 
Heidi Leeuwis
Susan Stuijts
Linda van de Velde
Christel Verhage
Elaine Vredenburg
Clarinda van de Zande

Bondscoach: John Muis
Ass. Coach: Danny van der Meide
WK Kustvissen Junioren U21 
Koen Admiraal
Mathias Baas
Maarten van Beek
Maarten Bom
Pedro van Sluijs
Reserve: Quinten van der Zande

Bondscoach:
Martin van de Drift
Ass. Coach: Remi Lindhout



WK Kust Teams
HSV Westkapelle 1
Marijn Gabrielse
Rico 't Mannetje
Jackie Minderhoud
Joeri Minderhoud
Kristiaan Minderhoud
Frank Peene
Klaas Winter
WK Kust Teams
De Zeebaars

Adrie Aarden
Arjan Heijboer
Jeromy van Houdt
Michel Mosselman
Rini Neele
Martijn Westdorp
Corné Westerlaken


Interland Kustvissen













Team Holland Vliegvissen

WK Vliegvissen Masters
René Koops (captain)
Bert Schmidt
Robert van 't Voort
Bram Zanis
Jacco Zanen
WK Vliegvissen Dames
Annemarieke Slinger (captain)
Gerda Altena
Jeannette Adriaanse
Donna van der Kuip-Huisman
Paula Petiet
WK Vliegvissen Senioren
Tino Groentjes (captain)
Nick Mager
Mike Oldhoff
Semih Egemen
Robert Sapulette
EK Vliegvissen 
Richard Prick van Wely (captain)
Peter Jansen
Charlie Borgman
Wim Sturrus
Rob Boudewijns


(ov) = Deze wedstrijden zijn onder voorbehoud ingepland.
Mogelijk worden ze niet georganiseerd of gehouden op een datum die problemen geeft.




Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons. cookiebeleid.

Divide