Nationale Teams

Team Holland 2022

Hieronder een overzicht van de vissers die deel uitmaken van Team Holland in 2022

Team Holland Dobbervissen

WK Dobber Senioren 
Stefan Altena
Ramon Ansing
Nick Eestermans
Sjors Milder
Ramon Pasmans
Lucien de Rade
Jurgen Spierings
Bondscoaches:
Jan van Schendel
Stefan Verhoeven

WK Dobber Dames
Susanne Dijkstra
Kira Epping
Anja Groot
Fabienne ter Horst
Brynn Klootwijk
Mandy Swart
Floor Verhoeven
Bondscoach: Stefan Verhoeven
EK Dobber
RamonAnsing
Meindert de Boer
Danny Flipsen
Anja Groot
Stefan Hooyman
Ramon Pasmans
Bondscoaches:
Jan van Schendel
Stefan Verhoeven
WK Dobber Masters
Frans van Berkel
Thijs Geurten
Eddy van den Hoogen
Leo Koot
Cor Kraaij
Bondscoach
Albert Meijer

WK Dobber Clubs/Teams
Team Limburg 1
Jo Adriolo
Danny Flipsen
Diete rFriederichs
Thijs Lupsen
John Savelkoul
Ron Steijvers







WK Dobber Clubs/Teams
of andere int.nat. wedstrijd
Team Maver Zammataro

Stefan Altena
Bert Aufderhaar
Frans van Berkel
Patrick Broekhuizen
Nick Eestermans
Leo Koot
Patrick Mulder
Peter Post

Nl - Du Heren Team
Frans van Berkel
Collin Besseling
Nick Eestermans
Danny Flipsen
Stefan Hooyman
Nick Koopmeiners
Lucien de Rade
Twan Swart
Roy Vaanholt
David Visser
Bondscoaches:
Jan van Schendel
Stefan Verhoeven

Nl - Du Dames Team
Susanne Dijkstra
Kira Epping
Anja Groot
Fabienne ter Horst
Daphne Janssen
Brynn Klootwijk
Linsey Plasschaert
Melloney Plasschaert
Kirina Raterink
Mandy Swart
Floor Verhoeven
Bondscoaches
Jan van Schendel
Stefan Verhoeven

Walterland Dobber
Heren Team

Stefan Altena
Ramon Ansing
Nick Eestermans
Stefan Hooyman
Jurgen Spierings
Bondscoaches:
Jan van Schendel
Stefan Verhoeven
Walterland Dobber
Dames Team

Anja Groot
Fabienne ter Horst
Mandy Swart
Floor Verhoeven
Bondscoaches:
Jan van Schendel
Stefan Verhoeven
Meerlanden Dobber
Patrick Broekhuizen
Niels Evers
Danny Flipsen
Lucien de Rade
Juul Slabbers
David Visser
Bondscoaches:
Jan van Schendel
Stefan Verhoeven

PL-Du-Fr-Nl
Martijn Bakker
Niels Evers
Lucien de Rade
Charlie van Rhee
Arnoud Verver
Bondscoaches:
Jan van Schendel
Stefan Verhoeven


WK Dobber Junioren U20
Daan van Wijlick
Christiaan Dijkstra
Twan Swart
Mandy Swart
Teun Janssen
Bondscoaches:
Ron Steijvers
Dieter Friederichs
John Savelkoul
Peter Swart

WK Dobber Junioren U25
Nick Eestermans
Stefan Hooyman
Dirk Joosten
Juul Slabbers
Roy Vaanholt
Bondscoaches:
Ron Steijvers
Dieter Friederichs
John Savelkoul
Peter Swart
WK Streetfishing
Johannes Elzinga
Gerben Jorritsma
Tim Kunst
Martijn Leus
Félix Sens
Bart v/d Walle
Bondscoaches:
Dennis Horvath
Jan-Jaap van Heiningen


Team Holland Feedervissen

WK Feeder 
Ramon Ansing
Benvan Ek
Danny van den Ende
Marco Hofman
Theo Leijrik
Frank van der Schaft
Arnout van de Stadt
Bondscoach: 
Jan van Schendel

Interland Feeder
Dannyvan den Ende
Martijn Kroes
Jan Willem Plekkenpol
Frank van der Schaft
Edwin Timmer
Bondscoach:
Jan van Schendel






WK Feeder Clubs/Teams
Team JWP Plekkenpol

Ramon Ansing
Gerrit Ansing
Martijn Kroes
Paula Petiet
Jan Willem Plekkenpol
Edwin Timmer
WK Feeder Clubs/Teams
Team Preston Innovations
Danny van den Ende
Marco Hofman
Leo Koot
Willem Multem
Arnout van de Stadt
WK Feeder Clubs/Teams
Dutch Feeder Squad
Arjan Klop
Erwin Koerts
Theo Leijrik
Luciën de Rade
Frank van der Schaft
Jan-Bart Uuldersma

Team Holland Kustvissen

WK Kust Heren
Mats Gelderland
Kees Gillissen
Rico 't Mannetje
Joeri Minderhoud
Ruud van Noord
Frank Peene
Bondscoach: Rob Punselie
Assistent coach: Ricardo Kalle
WK Kustvissen Dames 
Francis Danen
Ellen van Es
Heidi Leeuwis-Vogelesang
Linda van de Velde-van Iwaarden
Christel Verhage-van Marion
Elaine Vredenburg
Bondscoach:
Marcel Noort
WK Kustvissen Junioren U21 
Maarten Bom
Ardjan Dorst
Jari Duindam   
Ivan Gabrielse
Rik van Koeveringe
Pedro van Sluijs
Bondscoach:
Martin van de Drift
WK Kustvissen Junioren U16 
Koen Admiraal
Sverre Damhof
Youri op 't Hof
Bjorn Mies
Daan Ranzijn
Amber van der Zande
Bondscoach: 
Corne Westerlaken


WK Kust Teams
HSV de Zeebaars Korps 1
Adrie Aarden
Arjan Heijboer
Jeromy van Houdt
Michel Mosselman
Rini Neele
Martijn Westdorp
Corné Westerlaken

WK Kust Teams
HSV Westkapelle Team 1

Marijn Gabrielse
Rico 't Mannetje
Kristiaan Minderhoud
Jackie Minderhoud
Joeri Minderhoud
Frank Peene
Klaas Winter



Team Holland Bootvissen

Meerlanden Boot
Erik van Schilt
Frank van Schilt
Pim Troost
Sjaak Verburg
Mark van wanrooij
Bondscoach: 
Henri Karremans






Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons. cookiebeleid.

Divide