Hoewel we al zijn aanbeland in 2025, is afgelopen zaterdag de laatste wedstrijd van de PENN Nationale Teamcompetitie 2024 gevist. Deze laatste wedstrijd zou op 7 december gevist worden, maar werd door weersomstandigheden verplaatst naar 25 januari. Team PENN Westkapelle 1 wist deze teamcompetitie net als vorig jaar te winnen.
De beslissende wedstrijd werd gevist in het Europoortgebied. De deelnemers werden verspreid over twee vakken in de Dintelhaven en drie vakken aan het Calandkanaal. De verschillen in het top van het klassement waren dusdanig klein dat meerdere teams nog kans maakten op de titel.
Prolongatie titel
PENN Westkapelle 1 wist uiteindelijk de titel te prolongeren dankzij een vierde plaats in de daguitslag. Daar achter eindigde team Colmic/Jurgers de competitie met hetzelfde aantal punten als Team Hengelsport Westland, maar kreeg de tweede plaats toegewezen dankzij een betere dagscore.

Met dit eindresultaat hebben PENN Westkapelle 1 en Colmic/Jurgers recht op deelname aan het WK Clubs in Portugal.
De laatste wedstrijd werd een prooi voor Team Sunset Xseaben. Met drie vakwinsten waren zijn met overmacht de beste van de dag. Echter was hun achterstand in het klassement al zo groot, dat zij ondanks deze puike prestatie niet meer meededen om de hoofdprijzen.
Klik hier voor de volledige dag- en einduitslag.
Top-3 PENN Nationale Teamcompetitie 2024
- PENN Westkapelle 1, 26 punten;
- Colmic / Jurgers Zeevisteam, 27 punten;
- Team Hengelsport Westland, 27 punten;
Inschrijving 2025 binnenkort open
De inschrijvingen voor de NTC 2025 gaan binnenkort open. De eerste NTC wedstrijd staat gepland op 19 april.