Penn NTC Kustvissen: Sunset Xseaben dagwinnaar, Hengelsport Westland/HSV het Spanjooltje aan kop

852
12 mei 2025

Afgelopen zaterdag werd op het strand van Noordwijk de tweede wedstrijd van de Penn Nationale Teamcompetitie Kustvissen 2025 gevist. Sunset Xseaben Team kwam als dagwinnaar uit de bus, terwijl Hengelsport Westland/HSV het Spanjooltje de nieuwe koploper is.

Het tweede treffen ontpopte zich tot een spannende wedstrijd. Op veel plekken was het voor de 65 vissers – van dertien teams – sprokkelen voor een visje. Van de geweldige vangsten tijdens de aftrap van deze competitie was afgelopen weekend geen sprake. Het verschil binnen de top-3 van de daguitslag was slechts drie punten.

Nieuwe koploper

Dankzij een derde plek in de daguitslag is Hengelsport Westland/HSV het Spanjooltje de nieuwe koploper met vijf punten. HSV Reimerswaal, die de eerste wedstrijd won, zakte af naar een tweede plek en heeft nu acht punten. Diverse andere teams deden goede zaken en verkleinden het verschil, waardoor nu in totaal vier ploegen acht punten hebben.

 

Daguitslag top-5

  1. Sunset Xseaben Team, 54 punten;
  2. PENN - HSV Westkapelle team, 55 punten;
  3. Team Hengelsport Westland/HSV het Spanjooltje, 57 punten;
  4. Team Hengelsport Zeeland - Fishing4all.nl, 63 punten;
  5. HSV de Zeebaars Korps 1, 89 punten.

Klik hier voor de volledige vak- en daguitslagen.

Tussenstand algemeen klassement top-5

  1. Team Hengelsport Westland/HSV het Spanjooltje, 5 punten;
  2. Team HSV Reimerswaal, 8 punten;
  3. Sunset Xseaben Team, 8 punten;
  4. PENN - HSV Westkapelle team 1, 8 punten;
  5. Team Hengelsport Zeeland - Fishing4all.nl, 8 punten.

Bekijk hier de volledige tussenstand. De punten van de daguitslag worden niet direct meegenomen in het algemeen klassement. De dagwinnaar krijgt één punt, terwijl de nummer twee punten mag noteren.

De derde (van vijf) wedstrijden wordt gevist op 24 mei vanaf het strand bij Groote Keeten, in de kop van Noord-Holland.

Dit is de PENN NTC Kustvissen 2025

Van april tot en met november 2025 wordt de nationale kustviscompetitie gehouden: vijf teamwedstrijden langs de Nederlandse kust. Teams bestaan uit vijf tot zeven leden van dezelfde bij Sportvisserij Nederland aangesloten vereniging. Per wedstrijd vist één teamlid per vak, verdeeld over vijf vakken. Iedereen mag meedoen: Heren, Dames én Junioren. Loodverlies vermijden we door doordachte parcourskeuze.

De winnende ploeg mag zich Nederlands kampioen noemen en plaatst zich samen met de nummer twee voor het WK Kustvissen voor teams. Deze prestigieuze competitie bestaat sinds 2011 en vormt de basis voor selectie in het nationale team.

Blijf op de hoogte van wedstrijdvissen

Wil je niks missen op het gebied van het laatste wedstrijdnieuws? Blijf altijd volledig op de hoogte via de Facebookpagina 'Wedstrijdvissennl' van Sportvisserij Nederland.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons. cookiebeleid.